SKREFI
Spectator
- Joined
- Sep 13, 2014
- Messages
- 13
- Reaction score
- 1
Dupa cum vezi este un caln de Romani, eu sunt Razvan sau SKREFI in joc, si m-am gandit sa deschid un clan, deci da aici aveti cateva regui (RULES):
1. Nu conteaza winurile, trebuie sa ai un Ratio de 1/5 sau haide 1/6 !
2. Normal, trebuie sa ai Skype !
3. Un microfon decent, dara nici un fel de bazait !
4. Sa ai peste 13 ani (eu am 14) !
5. Sa fi decent la PvP !
6. Nu dai nici macar cu pumnul in alte persoane din Clan cu exceptia boost-ului !
Nu uitati sa ma audaugati la skype cu mesajul: Clan MCSG, WorLords (ca sastiu sa va adaug la grup) !
Skype: razvan1562
Owners (1/1):
-SKREFI
Co-Owner (0/1):
-
Pro Members (0/10):
-
Members (0/8):
-
1. Nu conteaza winurile, trebuie sa ai un Ratio de 1/5 sau haide 1/6 !
2. Normal, trebuie sa ai Skype !
3. Un microfon decent, dara nici un fel de bazait !
4. Sa ai peste 13 ani (eu am 14) !
5. Sa fi decent la PvP !
6. Nu dai nici macar cu pumnul in alte persoane din Clan cu exceptia boost-ului !
Nu uitati sa ma audaugati la skype cu mesajul: Clan MCSG, WorLords (ca sastiu sa va adaug la grup) !
Skype: razvan1562
Owners (1/1):
-SKREFI
Co-Owner (0/1):
-
Pro Members (0/10):
-
Members (0/8):
-