WarLords [EU | RO Clan]

  • Our Minecraft servers are offline but we will keep this forum online for any community communication. Site permissions for posting could change at a later date but will remain online.

SKREFI

Spectator
Joined
Sep 13, 2014
Messages
13
Reaction score
1
Dupa cum vezi este un caln de Romani, eu sunt Razvan sau SKREFI in joc, si m-am gandit sa deschid un clan, deci da aici aveti cateva regui (RULES):
1. Nu conteaza winurile, trebuie sa ai un Ratio de 1/5 sau haide 1/6 !
2. Normal, trebuie sa ai Skype !
3. Un microfon decent, dara nici un fel de bazait !
4. Sa ai peste 13 ani (eu am 14) !
5. Sa fi decent la PvP !
6. Nu dai nici macar cu pumnul in alte persoane din Clan cu exceptia boost-ului !

Nu uitati sa ma audaugati la skype cu mesajul: Clan MCSG, WorLords (ca sastiu sa va adaug la grup) !
Skype: razvan1562

Owners (1/1):
-SKREFI
Co-Owner (0/1):
-

Pro Members (0/10):
-
Members (0/8):

-
 

TheVladiator

Platinum
Joined
Feb 16, 2014
Messages
117
Reaction score
6
Baiatu? pot sa intru in clan am 69/69 winuri si ma cheama PavelBo$$69. Ma poti testa. Locuiesc sub poduri iar iarna in canale. xD
 

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
242,188
Messages
2,449,241
Members
523,963
Latest member
Atasci